Borttagen före visning

Rödlönnsgången 26 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Rödlönnsgången 26

Centrala Hisingen, Göteborgs kommun

1 645 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1.5 rum
Boarea
30,5 m²
Balkong
Ja
Byggår
2019

Avgift
3 205 kr/mån
Pris/m²
53 934 kr/m²

Kontakta mäklaren

Ella SöderstedtSvenska Mäklarhuset Göteborg
Ella Söderstedt
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad