1/20
687 712 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
1.5 rum
Boarea
42 m²
Avgift
4 260 kr/mån
Förening
BRF Snytan 1
Pris/m²
16 374 kr/m²
Antal besök
845
Nyproduktion
Hiss
Folkrätt förvärvar Brf Snytan och erbjuder en prisvärd bostad i centrala Bålsta.
Folkrätt kombinerar det bästa av två världar; friheten att äga sin bostad och ekonomisk trygghet.
Detta är en unik möjlighet för dig att hitta ditt drömhem och att äga din bostad med låg kapitalinsats och förutsägbara boendekostnader.
Säljstart 27 april 2026
Visning 26 april. Anmäl dig redan nu!