Logotyp av Land och Fjäll Fastighetsförmedling
Logotyp av Land och Fjäll Fastighetsförmedling

Älgen 1

Ljungdalen - Torkilstöten, Bergs kommun

Visa på karta

1 200 000 kr

1 350 000 kr-11 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Fritidshus
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    46 m²
    Tomtarea
    1 710 m²
    Driftkostnad
    27 752 kr/år

Biarea
30 m²
Byggår
1977
Trevlig och yteffektiv stuga belägen i nedre delen av det populära området Torkilstöten. Den har ett stort sovloft och renoverat badrum med bastu. Här finns även en gäststuga med sovloft, köksdel och badrum samt ett skotergarage.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling